18 maja 2024


Modlitwa o spełnienie prośby

Modlitwa o spełnienie prośby


Boże Ojcze,

Zwracam się do Ciebie z pokornym sercem i proszę Cię o spełnienie mojej prośby. Wiem, że jesteś wszechmocny i łaskawy, a Twoja miłość dla mnie jest niezmienna. Wiem, że Ty znasz moje pragnienia i troski lepiej niż ja sam.

Proszę Cię, Boże, otwórz drzwi i prowadź mnie na drogę, która jest zgodna z Twoją wolą. Proszę, udziel mi mądrości i siły, abym podjął właściwe decyzje i pokonał przeszkody, które stoją na mojej drodze.

Modlę się, abyś otoczył mnie swoją opieką i błogosławieństwem. Proszę, daj mi pewność, że jesteś ze mną w każdym kroku i że będziesz prowadził mnie ku spełnieniu mojej prośby.

Ale równocześnie, Boże, proszę Cię o zdolność do akceptacji Twojej woli. Jeśli moja prośba nie jest zgodna z Twoim planem dla mnie, proszę, daj mi pokój i zrozumienie, aby zaufać Ci i wiedzieć, że masz dla mnie coś lepszego.

Wszystko to kładę w Twoje ręce, Boże. Modlę się o Twoją łaskę i miłosierdzie, abyś wysłuchał mojej prośby i uczynił to, co jest dla mnie najlepsze. Dziękuję Ci, Boże, za Twoją obecność i za to, że zawsze słuchasz moich modlitw.

W imię Jezusa Chrystusa, Amen.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnio dodane modlitwy: