19 czerwca 2024


modlitwa za zmarłą babcię

Modlitwa za zmarłą babcię


Zobacz także: Ile trwa żałoba po babci?

Boże Ojcze,

Przychodzę przed Twoją obecność z tęsknotą i smutkiem w moim sercu, modląc się za moją ukochaną babcię, która odeszła z tego świata. Dziękuję Ci za dar jej życia i za wszystkie dobroć i miłość, które przyniosła nam jako nasza babcia.

Boże, proszę Cię, przyjmij moją babcię w swoje miłosierne ramiona. Otwórz przed nią bramy swojego królestwa i daj jej wieczne wewnętrzne zbawienie. Odpocznij w pokoju duszy mojej babci i obdarz ją radością wiecznego życia w Twojej obecności.

Modlę się również, abyś otoczył naszą rodzinę pociechą i siłą w tym trudnym czasie żałoby. Daj nam łaskę zaakceptowania Twojej woli i zaufania Twojej opiece. Ukojenie nasze smutki i przypomnij nam, że nasza babcię teraz otacza Twoje nieskończone miłosierdzie i miłość.

Boże, proszę, zachowaj żywe wspomnienie naszej babci w naszych sercach. Pomóż nam pamiętać o wszystkich dobrych chwilach, jakie spędziliśmy razem i o wartościach, którymi nas nauczyła. Niech jej życie i jej miłość będą dla nas inspiracją i przypomnieniem Twojej dobroci.

Dziękuję Ci, Boże, za dar życia mojej babci i za wszystkie błogosławieństwa, jakie nam przyniosła. Modlę się, abyś otoczył ją swoją wieczną miłością i dał nam siłę, abyśmy kontynuowali jej dziedzictwo miłości i życzliwości.

W imię Jezusa Chrystusa, Amen.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnio dodane modlitwy: