18 maja 2024


Modlitwa za zmarłą ciocie

Modlitwa za zmarłą ciocie


Modlitwa za zmarłą ciocię to sposób na wyrażenie swojego żalu, pamięci i modlitw w intencji jej duszy. Oto przykład takiej modlitwy:

Miłosierny Boże, z pokorą składam przed Tobą modlitwę za duszę mojej ukochanej cioci [imię cioci]. Dziękuję Ci, Panie, za jej obecność w moim życiu, za miłość, wsparcie i dobroć, które dzieliła ze mną i z innymi. Teraz, gdy odeszła od nas, proszę Cię, przyjmij ją do swojego Królestwa Niebieskiego.

Proszę, otocz ją Twoją miłością i miłosierdziem. Niech znajdzie wieczny spokój i radość w Twojej obecności. Daj jej miejsce wśród świętych i spraw, aby jej dusza spoczęła w Twoim boskim spokoju.

Proszę, Panie, o wsparcie i pocieszenie dla mojej rodziny i mnie w tym czasie żałoby. Niech ta modlitwa za moją ciocią pomoże mi wyrazić moje uczucia żalu, ale także podziękowania za jej życie i wpływ, jaki miała na nasze życie.

W imię Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Amen.

Pamiętaj, że modlitwa za zmarłą ciocię to wyraz szacunku i miłości, a także okazja do oddania hołdu jej pamięci i życia. Możesz dostosować tę modlitwę lub wyrazić swoje własne uczucia i myśli w modlitwie za swoją zmarłą ciocię.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnio dodane modlitwy: