19 czerwca 2024


Modlitwa za zmarłą koleżankę

Modlitwa za zmarłą koleżankę


Modlitwa za zmarłą koleżankę to sposób na wyrażenie szacunku, tęsknoty i modlitw w intencji jej duszy. Oto przykład takiej modlitwy:

Miłosierny Boże, z pokorą składam przed Tobą modlitwę za duszę mojej koleżanki [imię koleżanki], która odeszła od nas i opuściła ten świat. Dziękuję Ci, Panie, za wspólne chwile, które mieliśmy razem, za jej radość, przyjaźń i wsparcie, które wnosiła do mojego życia.

Proszę Cię, Panie, abyś przyjął ją do swojego Królestwa Niebieskiego. Daj jej wieczny spokój i radość w Twojej obecności. Otocz ją Twoim miłosierdziem i przebaczeniem. Niech znajdzie miejsce wśród świętych i aniołów.

Proszę, Boże, o wsparcie i pocieszenie dla nas, którzy tęsknimy za [imię koleżanki]. Niech nasza modlitwa pomaga nam przejść przez ten czas żałoby, wiedząc, że ona jest teraz w Twojej opiece.

Dziękuję Ci, Boże, za przyjaźń, którą mogłem/mogłam dzielić z [imię koleżanki]. Amen.

Pamiętaj, że modlitwa za zmarłą koleżankę to indywidualny akt pamięci i żalu, a także okazja do oddania jej hołdu i pamięci. Możesz dostosować tę modlitwę lub wyrazić swoje własne uczucia i myśli w modlitwie za swoją zmarłą koleżankę.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnio dodane modlitwy: