18 maja 2024


Modlitwa za zmarłą siostrę

Modlitwa za zmarłą siostrę


Modlitwa za zmarłą siostrę to sposób na wyrażenie swojego żalu, pamięci i modlitw w intencji jej duszy. Oto przykład takiej modlitwy:

Boże Ojcze, proszę Cię, przyjmij moją ukochaną siostrę [imię siostry], która odeszła od nas i opuściła ten świat. Dziękuję Ci za wszystkie chwile, które spędziliśmy razem, za jej miłość, wsparcie i obecność w moim życiu. Proszę, otocz ją Twoją miłością i miłosierdziem.

Proszę Cię, Panie, abyś przyjął ją do swojego Królestwa Niebieskiego, gdzie nie ma bólu, cierpienia ani żalu. Proszę, daj jej wieczny spokój i radość. Spraw, aby jej dusza znalazła wieczną harmonię w Twojej obecności.

Daj mi, Panie, siłę i pocieszenie w tych trudnych chwilach żałoby. Pomóż mi przejść przez ten czas smutku i utraty, wiedząc, że moja siostra jest teraz w Twojej opiece. Amen.

Pamiętaj, że modlitwa za zmarłą siostrę jest okazją do wyrażenia swojego żalu, ale także do oddania hołdu jej pamięci i nadziei na wieczną radość w wieczności. Możesz dostosować tę modlitwę lub stworzyć własne słowa, które najlepiej oddają Twoje uczucia wobec zmarłej siostry.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnio dodane modlitwy: